Dulce Fantaasia Maailm
Tere!

Foorum pole enam aktiivne.

Palun mine lehele https://sigatuugas.darkbb.com/forum
Dulce Fantaasia Maailm
Tere!

Foorum pole enam aktiivne.

Palun mine lehele https://sigatuugas.darkbb.com/forum
Dulce Fantaasia Maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Fantaasia Maailm

Tere tulemast Dulce linna! Kasutajanimi = Sinu tegelase nimi
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mu kallis limonaad

Go down 
2 posters
AutorTeade
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:10 pm

Verbena oli vahepeal metsas käinud. Limonaad oli ka vist sinna kuhugi kännu otsa jäänud.. Limonaadi ja 80 euro senti taga leinates kõmpis tüdruk mööda linna tänavaid. Ausalt öeldes oli ta selles võõras linnas juba omadega ära eksinud. Linn ei olnud vist väga suur, kuid see-eest oli see väga võõras.

OT: Mark! Very Happy
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:30 pm

OT: Ah et hüüad. Very Happy

Taehyun oli tulnud oma sõbranna sünnipäevalt. Ta oli teel lemmiklooma poodi kassile toitu ostma. Kass elab juu koos temaga koolis. Toitma peab ja see on mu responsibility. Yuna leidis poe ülesse ja ostis endale väikse karbi kassitoitu ja pani selle enda õlakõtti ja ta tänas kassapidajat ning oli teel kooli, tuppa. Magama peab ka minema ja see on minu enda responsibility, jällegi. Poest ostis Seororo endale ühe tahvli šokolaadi. See oli tema lemmik firma oma ja need on alati head. Ja magusad. I got u babe, i call, i call it chocolate love.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:32 pm

OT: Ofc, äkki sa muidu ei kuule? Very Happy

Verbena koperdas jätkuvalt tänavatel, eks ole. Nii, nüüd ta koperdas õnnelikult mingile mehele otsa. Või siis mitte nii õnnelikult. Tollel oli kohvi käes. Tegelikult ikkagi õnnelikult, õnneseen ise ei saanud kohviga kokku vähemalt, aga härra juurest ära saamisega läks nüüd kiireks.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:36 pm

OT: Ega ma su vanaisa ei ole, kes ei kuule hästi. Very Happy Okei ma ei tea mis ma ütlesin, eks ole..

Kuule koperdaja, võta mõned jooga klassid ja joo piima. Piim tugendab ju, eks? Noh igastahes Taele pole ta veel koperanud ja lõpp hea kõik hea, veel. Kui sai šokolaad söödud viskas neiu paberi ära ja kõndis edasi kooli poole. Väga tuuline ilm oli ka kusjuures. Yunale lendas ajalegt näkku ja ta ei näinud midagi ja koperdas se ms mina-koperdasin-kohvi-mehe-otsa-ja-olen-õnneseen.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:40 pm

OT: Kuule mu vanaisa kuuleb täitsa hästi, eks ole. Very Happy Aga vanaemale peaks vist küll kuulmis aparaadi ostma (vanaema all ma mõtlen oma klassivend Janno't, eks ole. Tüüp käib mulle kogu aeg pinda sellega).

Jooga klassid? Nii armas. Nüüd koperdati siis temale otsa. Veera, tubli nagu ta oli, koperdas ka, koperdas oma jalgade otsa ja kukkus perseli keset tänavat ja oi, vandus ka, päris häälekalt ja päris palju.

OT: Margike, ma ei tahaks iriseda, aga kuhu sa grammatika ära kaotasid?
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:51 pm

OT: Kaotasin.. Very Happy

Noh tubli Veera tubli. Ja mina koperdasin sellepärast, et mul oli ajaleht näo ees praktiliselt. Seo võttis lehe enda näo eest ära (samal ajal istus külmal kõnniteel) ja luges esimese ette tulnud uudise - kirjanik Liisa Niit lõpetas oma deemonite saaga Sireeniast ja Fiošelinist. Tae ema lemmik kirjanik. Pärast pealkirja lugedes tõusis neiu püsti ning vabanda ja aitas teda püsti.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:57 pm

OT: Oh sind kah Very Happy

Veera on jah tubli. "Mu kleit sai mustaks." lalises tüdruk. Ta oli täna juba sellises mase tujus, ja meenutas kohati emot. Tüdruk oleks ilmselt praegu enesehaletsusest nutma võinud hakkata, kui ta poleks just märganud seda lehte mis võõra käes oli. Ta tahtis ka lugeda!

OT: WTF?????????????????????????????? Tae emal on lahe lemmik kirjanik, eks ole..
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:11 pm

OT: Welcome to Finland. Very Happy On jah.

''Minu teksased läksid perse kohalt mustaks,'' ütles Seo enda koha pealt ja Seo oli heas tujus, sest ta parim sõbranna oskab pisudi korraldada. Legendaarseid. Muidugi ta tahab lugeda, aga Seohyun armastas Meelika Kuvastuse raamatuid. Eriti, ''Yuki, mis meist saab?'' ja ''Vampiir ja erak Kevin''.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:15 pm

OT: Welcome to Facebook Very Happy Ohjoh.. Tegelt mu esimese raamatu nimeks tuleb "Huntide ajastu" see on "Huntide lapsed" esimene raamat..

Veera armastab neid raamatuid ka, eks ole. Kui ta neid lugeda saaks ainult, ja kui need reaalselt eksisteeriks. Siin on üleüldse väga kummaline teema hetkel. "Mu kleit läks perse.." pöördus tüdruk nüüd uuesti emotsemise juurde tagasi. Hakaku või nutma nüüd.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:18 pm

OT: Where's the food? Very Happy

Tead Petra B. Põhjaka teatmeteosed on üle kõige ka veel. Seo teine parim sõber, Kyungsan, armastab teadust ja tema teatmeteoseid. ''Ära muretse, mu onu omab siin tänaval ühte pesulat ja vajadusel mu ema töötab teise kvartali riiete rätsepas,'' ütles Taehyun nii palju kui tal meelde tulid. Tal olid meeletult sugulased. Ühes Korea alevikus olidki üle poole tema sugulaste omatud.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:21 pm

OT: Normaalne Very Happy

Kuule, mis raamatud siis Mark Morna'l on? See Athena ja sigatüüka oma on üks, on neid veel? "Tõesti?" nüüd oli kleit ära unustatud taas, eks ole.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:25 pm

Oh kuule jaa, Margil on palju raamatiud. Tal on ''Väike tütarlaps Liisa-Meelika'', siis ''Ariana Niemeyer ja mugud'' ja kindlasti ka ''Ajuvabad MSNi jutud Meelikast sinu vanaemani''. Komöödik, noh. ''Jah, nad oskavad kleite parandada ja puhtaks teha,'' sõnas siis Tae õnnelikult. Kuule, ega Liisa niit ei kirjuta ''CAPTEN ja MSN ''I love you'' '' raamatut? See pidi ka hull komöödia olema, sest Liisa ja Mark on ju head sõbrad. Meelikaga veel paremad.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:28 pm

Päris head raamatud, kust neid saada? Tahaks lugeda. Eriti seda esimest ja viimast. "Tore." noogutas Veera, tore jah. "Kes sa üldse oled?" see oli ka tähtis, eks ole. Kuule ma ei tea, oli vist jah selline.

OT: Issand ma ei saa, *krambid* täiesti nii metsas teema noh.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:35 pm

Raamatupoest. Koreas Seoulis omab Taehyuni ema-pool-õe-tütre-vanaema ühte raamatupoodi. Seal on ka ühe kurikuulsa Karmeni raamatud. ''Seo Tae-hyun ehk siis mu nimi on Tae-hyun kuid võid kutsuda Seohyuniks.''
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:37 pm

Peab vaatama minema siis. Karmen? Meie pisike Isabella Swan Juunior? "Selge." noogutas Veera, mis tal muud ikka üle jäi, eks ole? Enda nime ei hakkanud vastu ütlema, Seohyun polnud seda ju küsinud. Veel.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:44 pm

I guess? ''Ja teie?'' küsis siis Seohyun individuaalselt. Mingi boss noh.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:47 pm

Mh? "Verbena, ehk Veera." vastas Ver ning ajas end lõpuks sealt maast püsti. Okey, kleit ei olnudki nii rikutud, kui ta seal maas ulgudes arvanud oli. Lahe boss.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 4:11 pm

Neiu noogutas ning juhatas siis enda tuttavat pesulasse, sest see oli kõige lähedamal. ''Oled sa Liisa Niidu, Mark Morna, Petra Põhjaka või Meelika Kuvastuse raamatuid kunagi lugenud?'' küsis Tae Veeralt lambist.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 4:16 pm

"Misasja?" oli Veera esimene reageering. Ütleme nii, et tema autorit tavaliselt ei vaadanud vaid keskendus raamatu pealkirjale ja sisule.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 4:24 pm

Taeyeon ohkas korraks. Maailma tuntumad noorsoo kirjanikud. Yeon hakkas loendama nende tuntumaid raamatud. Nagu eelnevates postidesgi välja toodud.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 4:28 pm

Veera kratsis kukalt. "Olen lugenud küll." nõustus ta siis. Aga mitte kõiki, kahjuks.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 4:57 pm

Tae noogutas ja nad olid juba pesula ukse juures. ''Mulle meeldib see, et Meelikal on head tegelaskujud ja Liisal on hea fantaasia, nii hää ulmekirjanik,'' lisas ta. Hää? Kus see sõna tuli?
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 5:06 pm

Veera noogutas kergelt nõustumiseks, kuigi nendes kirjanikest tüdruk jätkuvalt midagi ei jaganud. Hää peale pidi ta aga tahtmatult muigama. Enne linna minemist oli tüdruk tükkaega vaeva näinud, et oma kõnest igasugu kummalised sõnad välja rookida.
Tagasi üles Go down
Seo Tae-hyun

Seo Tae-hyun


Postituste arv : 26
Raha : 44212
Austus : 10
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus:
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 5:27 pm

Tae tegi ukse lahti ja ütles oma töötajale tere ja siis ütles otsemaid, et ta tahab mänedžeriga rääkida, sest ta on tema sugulane. Talle ta ütles et ühel neiul läks kleit sitaseks, et kas saad seda pesta jms, sest nad on head inimesed.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44393
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad EmptyLaup Veeb 25, 2012 5:29 pm

Veera'l siis eriti muud üle ei jäänud kui seal Tae kõrval püsida ja sobivate kohtade peal noogutada või midagi nõustuvat pomiseda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mu kallis limonaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu kallis limonaad   Mu kallis limonaad Empty

Tagasi üles Go down
 
Mu kallis limonaad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Dulce Fantaasia Maailm :: Dulce Keskus :: Tänavad-
Hüppa: