Dulce Fantaasia Maailm
Tere!

Foorum pole enam aktiivne.

Palun mine lehele https://sigatuugas.darkbb.com/forum
Dulce Fantaasia Maailm
Tere!

Foorum pole enam aktiivne.

Palun mine lehele https://sigatuugas.darkbb.com/forum
Dulce Fantaasia Maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Fantaasia Maailm

Tere tulemast Dulce linna! Kasutajanimi = Sinu tegelase nimi
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tööpäeva lõpp

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:48 pm

Daemon sammus taas oma joonistusplokkiga metsa poole. See oli ta lemmik, kõige mugavam viis inimestest lahti saada ja ka jahipidamiseks sobilik. Nüüd oli ainult üks miinus - ta tööpäev oli suhteliselt hilja lõppenud, ning päike hakkas juba loojuma, mis tähendas, et tal ei ole enam joonistamiseks piisavalt valgust. Sellegi poolest sammus noormees sihikindlalt selle kõrge tamme juurde mille all ta tavaliselt istus ning nõjatas end vastu puud jäädes sinna vaikselt seisma joonistusplokk, pliiats ning kustukumm näpus.

OT: Rene.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 1:58 pm

Rene jalutas rahulikult metsas. Ta nõjatus ühe suure krobelise tamme vastu, märkamata ühte poissi joonistusplokiga. Teda märgates võpatas ta ehmatusest: " Oih, ma ei märganud sind. Sa joonistad? Muide, ma olen Rene. " Ta naeratas poisile ja ulatas käe.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:00 pm

Daemon võpatas sammuti, kuid rohkem selle pärast, et võõras nii kiiresti jutu tegi. "Ma ei joonista." lausus mees rahulikult, hetkel ei joonistanud ju, oli ainult kaugusesse vahtinud, aga nüüd vaatas võõrast, hindava pilguga. Ja ikka oli ta tollest pikem. "Zeev." lausus Zev siis võõra kätt vastu võttes ning põgusalt raputades, enne kui sellest jälle lahti lasi.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:27 pm

Rene naeratas kummaliselt " Kas sa käid siin tihti? " Ta oli kätte võtnud pika puulehe ja seda murdma hakanud.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 2:30 pm

Dae noogutas kergelt. Jah ta käis seal tihti. Mees pistis asjad põue ning nööpis mantli nööbid kinni. Igaks juhuks, et riide ese seljast ära ei lendaks, võimidagi, kuna nüüd hüppas Daemon kergelt üsna kõrgele ning krahmas ühest tamme oksast kinni tõstes end kätte jõul puu otsa.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 3:33 pm

Rene vaatas hämmastunult poissi kes puu otsas kõlkus. Ta naeratas ja muundus kotkaks ja maandus paar oksa kõrgemal. Seejärel muutus ta inimeseks. " Kas tead, see hakkab mulle isegi meeldima. "
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 3:35 pm

"Mis asi?" Dae kulmude vahele oli ilmunud vaevumärgatav korts. Ta ei saanud võõras üldse aru. Sättinud end mugavalt tamme kahe jämedama haru vahele istuma mõõtis ta korra uuesti Rene'd pilguga, enne kui keskendus ühele tamme lehele enda pea kohal.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 3:37 pm

" See, et ma saan ennast linnuks muundada. See on mõnikord kasulik. Ma olen kuulnud, et paljudel on võimed. Kas sinul on? " ta hakkas jalaga puukoort toksima.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 3:39 pm

"Selge." noogutas Dae kergelt vastuse peale kuid kortsutas siis uue küsimuse peale kulmu. "Ma ei tea, kas seda saab võimeks nimetada, aga mul on tiivad mis käivad deemoniks olemisega kaasa." lausus Zeev siis mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 3:43 pm

Rene silmad läksid sõnapealt suuremaks. " Sa oled deemon? Kas nad on siiski olemas? Neist pole ammu enam midagi kuulda olnud. Ma loodan, et sa mind nüüd kaasa ei võta! " Rene hakkas naerma.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 3:46 pm

Zeev muigas kergelt. "Deemonid armastavad üldiselt vaikselt omaette eksisteerida, seepärast meist eriti kuulda polegi eriti." deemonid vähemalt oskasid oma jälgi paremini peita kui vampiirid. Laipasid nad ka endast maha ei jätnud, ainult ilma hingeta inimesed või loomad, keda tihti lihtsalt hulludeks peeti. "Miks ma su kaasa peaks võtma?" küsis mees siis õrnalt kulmu kortsutades.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 5:26 pm

Rene naeratas. " Kas sa polegi kuulnud, et deemonid hingi kaasa võtavad? Aga noh, vahet pole. " Ta hüppas puu otsast alla ja vaatas päikeseloojangut.
Tagasi üles Go down
Daemon Black

Daemon Black


Postituste arv : 33
Raha : 44219
Austus : 0
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 19
Töökoht: Turvamees/Õpetaja

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyLaup Veeb 25, 2012 5:35 pm

"Seda versiooni ma tõesti ei ole kuulnud. Ma tean vaid fakte, ma nimelt söön hingesid." lausus Daemon vaikselt saates Rene'd pilguga kui too puuotsast alla hüppas. Zeev istus puuotsas edasi, tal oli seal kena mugav, ei tekkinud tahtmist sealt alla ronida.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:10 pm

Rene naeratas sõbralikult: " Seda ma olen kuulnud, koolis pole veel deemoni teemat tulnud. Ma loodan et Zac kutsub deemoni tundi. Siis oleks äge. " Ta pööras pea uuesti Daemoni poole, tema pilku paelus rist mehe rinnal.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:18 pm

OT: Rist?

Daemon muigas kergelt. "Tõenäoliselt tulen siis mina teile tundi." lausus Dae mõtlikult. Ühtegi teist deemonit tal praegu meelde ei tulnud, peale enda, ja Zacharias'el oli ilmselt kõigelihtsam ikkagi kolleeg tundi sokutada, kui kedagi teist otsima hakkata.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:39 pm

OT: Daemoni pildi peal, on tal kaelas rist.

Rene naeratas: " Ilmselt. "
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:44 pm

OT: See on pildil, päriselt tal seda ei ole tegelikult..

Dae noogutas kergelt. Mees õõtsutas end vaikselt puuotsas, kui tuul puhuma hakkas ning tammelt mõned lehed röövis.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:45 pm

OT: A, okei.

Rene seisis. Ta lihtsalt seisis. Seejärel keeras ta end ringi ja küsis Daemonilt: " Kas sa oled animaag? "
Tagasi üles Go down
Daemon Black

Daemon Black


Postituste arv : 33
Raha : 44219
Austus : 0
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 19
Töökoht: Turvamees/Õpetaja

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:50 pm

Daemon muigas kergelt küsimuse peale. "Ei, nagu ma ütlesin siis minu ainsaks võimeks on see mis käib deemon olemisega kaasa." vastas Zeev rahulikult.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:53 pm

" Hahha, ma veits aeglase ajuga. " Ta istus maha ja hakkas rohtu kiskuma. " Ma söön samuti hingesid. " ütles ta peale pikka vaikust.
Tagasi üles Go down
Daemon Black

Daemon Black


Postituste arv : 33
Raha : 44219
Austus : 0
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 19
Töökoht: Turvamees/Õpetaja

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 2:55 pm

Dae kortsutas kulmu. "Kuidas?" uuris ta. Tema teada olid Deemon'id ainus rass kes hingedest toitusid, ja Rene väheldaste teadmiste pärast ei tahtnud Dae ka eriti uskuda, et tegu on ta liigikaaslasega.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 5:54 pm

" Ma sain animaagiks alles hiljem. Ma pärisin isalt deemonsluse. Ma ei ole sellest eriti õppinud, arvasin, et äkki see kaob ise ära vms, kui viimasel ajal olen ma hakanud lõpuks hingu sööma. Põhiliselt loomade. " Rene jutustas õhinal oma ajalugu.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 6:07 pm

Dae kulmukortsutus süvenes. "Sa oled pool deemon?" küsis ta siis. Rene ei paistnud küll seda moodi, aga noh, vahet pole.
Tagasi üles Go down
Rene Cris

Rene Cris


Postituste arv : 25
Raha : 44189
Austus : 2
Join date : 25/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 17
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 6:13 pm

" Jah, aga ma pelgasin seda. Ma lasin oma juuksed ära värvida. Ma pole oma tiibu lapsest saati avanud" naeratas ta.
Tagasi üles Go down
Verbena Zea

Verbena Zea


Postituste arv : 89
Raha : 44383
Austus : 6
Join date : 24/02/2012

Tegelase Ankeet
Vanus: 16
Töökoht:

Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp EmptyPüh Veeb 26, 2012 6:18 pm

Dae noogutas kergelt. "Millised su tiivad on?" küsis ta siis. Puhast verd deemonite tiivad olid reeglina mustad ning sulgsed või nahksed, kuid mehel polnud halli aimugi millised segavereliste tiivad on. Kõigil segaverelistel vist ka polnud tiibasid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tööpäeva lõpp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tööpäeva lõpp   Tööpäeva lõpp Empty

Tagasi üles Go down
 
Tööpäeva lõpp
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Dulce Fantaasia Maailm :: Äärelinn-
Hüppa: